Moderní PRINT CENTRUM

Jsme moderní tiskárna, naši strategii jsme postavili na kvalitě a péči o zákazníka. Přesto umíme nabídnout dobrou cenu.
Najdete u nás vše od samolepek, bannerů, roll-upů, vlajek, polepů až po designové a architektonické řešení interiérů.

Značkové fotoobrazy, rámování a umělecký tisk

Značka, která zdobí dokonalý fotografický tisk, prvotřídní
zpracování produktů, kvalitní rámy bez kompromisů.
Máme obraz pro každého, kdo hledá kvalitu. V našem přehledném eshopu snadno objednáte fotografie či rovnou obraz.
Staráme se o fotografy a umělce, kteří nám s důvěrou svěřují
svá díla, abychom je převedli do fyzické podoby.

Galerie signovaných limitovaných uměleckých tisků

Když chcete něco výjimečného, vyberte si z naší nabídky limitovaných tisků a reprodukcí od významných fotografů a umělců. Všechny tisky jsou signovány, označeny ochrannými prvky a registrovány. Navíc jsou doplněny certifikátem pravosti.

Fotografie z vašich akcí přímo od vašich fotografů

Místo, kde najdete galerie z vašich škol, školek, sportovních akcí, nebo z ateliérů vašich fotografů. Jednoduše zde objednáte tištěné fotografie, obrazy nebo digitální data.
Vše bezpečně se zabezpečeným přístupem k Vašim fotografiím.

Limitované edice fotografií

Nabídka obrazů v limitované edicí

Antonín Kratochvíl - limitované edice obrazů
Světově proslulý dokumentarista, který v roce 1967 emigroval
do Ameriky. Patří mezi zakládající členy fotografické agentury
Sedm (VII Photo Agency). Věnuje se hlavně dokumentární válečné
fotografii, za kterou byl několikrát mezinárodně oceněn. Je trojnásobným
držitelem prestižního ocenění World Press Photo.
V roce 1999 ho časopis American Photo zařadil mezi sto nejvýznamnějších
osobností světové fotografie.
Felix Lupa - limitované edice obrazů
Významný představitel současné izraelské reportážní a dokumentární fotografie a zároveň jeden z nejvýraznějších zástupců „street foto“. Ve své práci mapuje veřejný, každodenní život a dokáže vidět v setině vteřiny silný příběh, jeho pointu i podstatu zároveň.
Garik Avanessian - limitované edice obrazů
Garik Avanesian se narodil roku 1959 v Baku. Mezi lety 1988-1992 žil v Kazachstánu. 1992-1994 pracoval v Moskvě. Od roku 1995 žije v Praze.
V roce 2012 získal ocenění Master FIAP.
Na svém kontě má více než 300 účastí na International Photographic Salons.
Vystavoval ve více než 30ti zemích po celém světě.
Od roku 2004 každoročně organizuje oblíbený International Photo Camp.
Vydává PhotoART magazín o fotografii.

-

Publisher.
Since 1995 live in Prague.
In 2012 - MFIAP honour.
More than 300 participations in International Photographic Salons and Exhibitions worldwide.
Organized Yearly International Photo Camp since 2004.
Publish PhotoART magazine 2006-2008.
Chairman of The Czech Federation of Art Photography
Liaison Officer FIAP
Peter Čech - limitované edice obrazů
Narodil jsem se v listopadu 1982 ve Skalici na Slovensku, O fotografii se zajímám 17 let. Mojí prací jsou fotografie architektury v nejnáročnějších světelných podmínkách, fotografie krajiny a cestování. Nic mě netěší víc než pohled a úžasný východ slunce nad Prahou, výšlap na horu a pohled na svět z jiného úhlu.

Praha je nejkouzelnější hlavně se správnou mlhou během rána. Nejúžasnější je mlha se sluncem, které je v Praze velmi vzácná jen pár dní v roce, správná mlha pomáhá ukázat Prahu jako před sto lety, bez moderních věcí v naší době. Za poslední 3 roky jsem získal 30 cen ze světových fotografických soutěží včetně nominace na cenu, čestné uznání, stříbrné a mnoho bronzových medailí. Jsem fotograf architektury, ale někdy musím navštívit hory kvůli fotografování krajiny nebo fotografování hvězd, aby člověk opustil stereotyp života. Na fotografii je mým cílem zachytit přírodu a architekturu Prahy jako před sto lety beze změn lidí. V minulém životě jsem byl umělec, teď jen pokračuji...
Marek Kijevský - limitované edice obrazů
Roman Vondrouš - limitované edice obrazů
Absolvent Institutu tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě Od roku 2005 je fotoreportérem ČTK, kde se každodenně věnuje agenturnímu fotozpravodajství a dále pracuje na dalších projektech např. hlavní grant města prahy na téma Fragmenty metropole. V soutěži Czech Press Photo získal mnoho ocenění a v roce 2013 dokonce 1. cenu v kategorii Sport na World Press Photo se sérií s názvem Cross Country Steeplechase.
Jan Mlčoch - limitované edice obrazů
Jan se narodil v Trutnově, městě pod horami poblíž polských hranic. Vždy se mu líbily fotky okolních hor a tento úžas ho přenesl k jinému nevyčerpatelnému tématu – ženským aktům.

Zhruba v pětadvaceti letech začal Jan experimentovat s luminografií, fotografickou technikou využívající velmi dlouhé časy expozice a práce se světlem. Fotí na černobílý svitkový film a po jeho vyvolání fotografie sám zvětšuje bez jakéhokoli pozdějšího digitálního upravování. Tato nevšední technika mu uchvátila a zcela opanovala jeho tvorbu.


Samostatné výstavy :

2011 Kávovarna Lucerna - Ilumidiáda
2010 Městská galerie Trutnov - Akty
2010 Gallery Steiner Vídeň - Iluminada /Evropský měsíc fotografie
2010 Galerie GM Foto Pardubice - Ilumiada
2010 České centrum fotografie Praha - Milenci
2009 Městská galerie Svitavy Akty
2009 Leica Gallery Prague Projekce fotografií

Skupinové výstavy :

2011 Silver Time / Stříbrná zastavení
2008 - 2011 Maximální fotografie zámek v Rudoltice u Lanškrouna
2009 Rok české a slovenské nekomerční fotografie Kongresové centrum Praha
Boris Renner - limitované edice obrazů
Ján Hronský - limitované edice obrazů
Za fotografa slovenského původu Jána Hronského mluví především jeho nezaměnitelná tvorba na pomezí glamour, erotic art, fashion, punk-art a pestrobarevným nude stylem. Přestože se nepovažuje za profesionála v postprocesu a finální fotografie upravuje spíše citem, patří jeho tvorba mezi to nejosobitější co na současné scéně erotic-artu můžeme najít.
Petr Jan Juračka - limitované edice obrazů
Petr Kurečka - limitované edice obrazů
Známý český fotograf celebrit. V poslední době se věnuje zejména portrétní a aranžované fotografii v oblasti médií a reklamy. Jeho fotografie zdobí například nové CD zpěvačky Tonyi Graves (I´m The Only Me) a skupiny Support Lesbiens (Homobot). V roce 2011 se stal jedním z fotografů projektu Art for Life, Podílí se na tvorbě charitativního kalendáře Proměny. Jeho fotografie publikují přední české módní a společenské magazíny.
Stanislav Pokorný - limitované edice obrazů
Prezident Asociace profesionálních fotografů České republiky a Člen Federation of European Professional Photographers FEP. Je všeobecně uznávanou postavou české fotografie, neúnavným organizátorem fotografických akcí, workshopů a seminářů. Jeho tvorba je zaměřena na krajinářské cykly z oblastí Toskánska, Normandie a Bretaně, kde pořádá vlastní workshopy.
Jindřich Štreit - limitované edice obrazů
Jeden z nejuznávanějších žijících českých dokumentaristů. Od roku 1967 realizoval přes 1100 samostatných výstav v řadě zemí Evropy i v zámoří. Od roku 1964 má na kontě několik set výstav na čtyřech kontinentech světa, stejně jako účast na mnoha mezinárodních dílen a sympozií. Od roku 1990 část své práce soustavně věnuje podpoře humanitární a charitativní činnosti. Za svoje fotografie získal řadu domácích i mezinárodních ocenění.
Jozef Danyi - limitované edice obrazů
- člen Asociace profesionálních fotografů ČR APF ČR 2009
- člen České federace fotografického umění - ČFFU přední umělec 2009
- Smluvní spolupráce s agenturou art + commerce NY, USA (zastupuje Vogue Italy) 2012
- Lektor “originální módní Workshop Hvar” 2012 - 2014
- člen Fédération Internationale de l’Art Photographique’ - FIAP 2013
- kvalifikace European Photographer - FEP 2014 - 2018
- udělen titul EP (European Photographer) federací FEP v Bruselu 5/2014
- udělen titul Artist FIAP – AFIAP v Paříži 7/2014
Janek Sedlář - limitované edice obrazů
Narodil se se 23.2. 1987. Pochází z Lipova, horňácké dědiny a z matčiny strany ve něm kolují valašské geny. Tato horňácko-valašská kombinace zformovala jeho vztah k přírodě. Téměř 15 let bydlel ve Veselí nad Moravou. Během tohoto období vystudoval střední uměleckou školu se zaměřením na keramiku. Někde tady se ve něm probouzel vztah k fotografii, půjčoval si otcův fotoaparát a zkoušel své první snímky.

Toto životní období však bylo poněkud divoké a ukončil ho rozhodnutím razantně změnit svůj životní styl. Po této změně ucítil potřebu chodit více do přírody. Začal o víkendech pravidelně vyrážet do Bílých Karpat, které ho přitahují dodnes a vzniká zde většina jeho prací. Často chodí sám, pomáhá mu to lépe se propojit s krajinou. Nabalí si batoh na 2-3 dny a putuje, při tom fotí. Důležitou součástí jeho celkového procesu je chůze. Úžasný nástroj pro vyčištění mysli a zbavení se nepotřebných myšlenek. Díky ní vzniká potřebný prostor pro imaginaci a kreativitu. Při dlouhém putování je Člověk těžší v nohách a lehčí na mysli. Osvěží to ducha a obnoví životní energii. Pobyt v přírodě je sám o sobě léčivý, a tak když potřebuje najít na něco odpověď a nebo prostě jen Být, bere batoh a vyráží. Díky opravdu častým návratům do lesů a hor je svědkem nádherných a neopakovatelných momentů. Je úžasné procházet se brzo ráno mlžnou lesní krajinou, nikde ani živáčka, či stát na vrcholu hory při východu slunce, když se dole ještě spí. V těchto okamžicích si naplne uvědomuje krásu našeho života.

Tyto jedinečné zkušenosti se však slovy předat nedají, člověk tam prostě potřebuje být přítomen a naplno prožívat daný okamžik všemi smysly. Tuto možnost divák sledující fotografii nemá. Tento smyslový deficit se snaží obejít zprostředkováním emocí a pocitů, které měl na daném místě. Aby toho docílil, používá v postprodukci svobodně a intuitivně barvy, které mnohdy nesouvisí s realitou. Doporučuje proto při sledování své práce vypnout mozek a dívat se spíše srdcem.
Lukáš Ďúran - limitované edice obrazů
Pochádzam z obce Úľany nad Žitavou, čo je okres Nové Zámky. Fotografii sa venujem od roku 2009. Mám 27 rokov. Moja fototvorba je prevažne snová a melancholická. Vždy sa snažím aby boli fotografie emotívne a s atmosférou. Vačšinou fotografie tvorím do sérií.
Petr Kryštůfek - limitované edice obrazů
Ústředním tématem obrazů je figura, kterou však divákovi nepředkládá detailně popsanou, ale jen v náznaku, aby dal vyniknout ploše barev a dosáhl estetického napětí. Během vysokoškolských studií se pohyboval v blízkosti zakladatelů geometrické abstrakce (Sýkora, Mirvald) a tento vliv je v díle patrný.
Angelo Purgert - Portrety osobností - limitované edice obrazů
Charitativní fotografický projekt Portréty osobností fotografa Angelo Purgerta a producenta Šimona Pečenky finančně podporuje Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol v Praze.

Cílem tohoto projektu je ojedinělý ucelený soubor 54 portrétních fotografií napříč generacemi veřejně známých českých herců, zpěváků, umělců a následné pořádání fotografických výstav. Tito umělci jsou celý život ve své profesi stavěny do různých rolí a tak naším záměrem bylo, zachytit je na fotografiích zcela přirozeně, pozitivně a zároveň zachovat oční kontakt s divákem. Celý tento projekt je horlivě sledován a očekáván jak médii tak i širokou veřejností.

V polovině dubna tohoto roku bude v NC Metropole Zličín v Praze oficiální opening projektu spojený s výstavou fotografií za účasti fotografovaných umělců.
Jiří Školník - limitované edice obrazů
Malíř, grafik a ilustrátor ( 27.5.1944 - 10.11.2015 )

Nekompromisně a poctivě zvládnuté výtvarné řemeslo spolu s obrovským talentem a vzděláním v historii umění. To jsou pilíře, na kterých Jiří Školník stavěl svou celoživotní práci.

Střední uměleckoprůmyslovou školu absolvoval u prof. R. Pípala a prof. A. Vítka v roce 1963. Následovaly soukromé konzultace u Prof. F. Muziky na vysoké škole uměleckoprůmyslové.

Vlastní kariéru odstartoval ve svých 22 letech.
Mezi lety 1966 a 1975 působil jako malíř dekorací a grafik v Hudebním divadle Karlín, Divadle S.K.Neumanna a v Městských divadlech pražských, kde mimo jiné realizoval scénické návrhy F. Trösta, A. Weniga, Z. Seydla, M. Medka, L. Fáry a dalších.

Svou profesi grafika uplatnil především v letech 1976 - 1982 jako výtvarník časopisu 100+1 zahraničních zajímavostí a následně od roku 1982 do roku 1986 jako výtvarný redaktor nakladatelství Naše vojsko.

Od roku 1986 působil jako volný malíř, grafik a ilustrátor. Spolupracoval v oblasti ilustrace a typografických úprav s významnými nakladatelstvími (Čs. Spisovatel, Odeon, Orbis aj.). Vytvořil mnoho ilustrací od knížek pro děti až po limitované vydání sbírky povídek Noc italského dramatika Luigiho Pirandella, dále také bezpočet ilustrací pro přední deníky, časopisy a řadu plakátů pro Ústřední půjčovnu filmů Praha a Galerii hlavního města Prahy.

Výstavní činnost zahájil v roce 1973 samostatnou výstavou v galerii v Jilské ulici v Praze. Od té doby byl zastoupen na četných samostatných i kolektivních výstavách. Účastnil se bienále ilustrací BIB v roce 1974, přehlídky čs. Užitého umění v galerii J. Frágnera a dalších.
Svými díly je zastoupen ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a u soukromých sběratelů.

Témata jeho prací jsou ovlivněna prostředím divadla a navozují dotazy na skryté významy složitých životních situací. Jeho obrazy ukazují, jak aktivně přistupoval k výstavbě kompozice i tvaru, s důrazem na funkční využití barvy. Z jeho děl vystupuje často kouzlo tváří a příběhů minulosti, jejichž účastníkem se sice nemohl stát, ale které cítil a obdivoval.

Za svého života dosáhl velkého uznání v odborných kruzích. Na druhou stranu mu jeho skromná a uzavřená povaha spolu s nelehkou dobou nedovolila prezentovat svou činnost široké veřejnosti tak, jak by si zasloužila.

Od roku 2000 do roku 2006 předával své celoživotní zkušenosti studentům užité grafiky a designu na střední škole reklamní tvorby Michael.

Syn Jiřího Školníka, František, pojal za svou životní misi ukázat jeho práci širší veřejnosti a dopřát tak jeho dílům splnit to, proč byla stvořena.

“Přeji si, aby vám obrazy přinášely do života radost.
Takovou radost, jakou měl v očích můj táta, když je maloval.”

S úctou a láskou, František Školník
Stanislav Kožený - limitované edice obrazů
* 1948
Studia: institut výtvarné fotografie
Výtvarný obor: černobílá portrétní a krajinářská fotografie
Žije a tvoří v Karlových Varech

Členové Karlovarské oblasti Unie výtvarných umělců
Norbert Kovács - limitované edice obrazů
Jiří Kožíšek - limitované edice obrazů
*1955
Studia: Střední odborná škola keramická, Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha
Výtvarný obor: keramika, malba, kresba
Žije a tvoří v Karlových Varech

Členo Karlovarské oblasti Unie výtvarných umělců
Radek Mikuláš - limitované edice obrazů
Radek Mikuláš se narodil roku 1980 v Třebíči. Vystudoval Střední Průmyslovou Školu elektrotechnickou, poté dokončil pražskou Fakultu elektrotechnickou na ČVUT (obor Počítačová grafika) s diplomovou prací zobrazení 3D modelu města Prahy v reálném čase. Fotografování se profesionálně věnuje od roku 2008.
Fotografie publikuje často také na blogu iDnes.cz (mikulas.blog.idnes.cz) nebo na jeho profesionálním webu mikulas.photo. Zároveň se stal dvorním fotografem akcí, které pořádá blog.idnes.cz.

Mezi jeho další aktivity patří grafický design, ilustrace a prodej fotoobrazů.

K úspěchům v oblasti fotografie patří výstava fotografií z New Yorku, které vznikly v létě roku 2009, a která po tři měsíce probíhala ve veřejných prostorách Paláce Flora na pražských Vinohradech.
Za zmínku stojí také jeho ilustrace knihy pohádek Zajíček Zlobílek, hluchý drak, natahovací Mařenka a jiné příběhy autorky Terezy Boehmové. Kniha vyšla na podzim roku 2010.
Martina Košařová - limitované edice obrazů
* 1975
Studia:
1990 -1994 Střední průmyslová škola keramická / modelář / Karlovy Vary
1995 -1999 FUUD Fakulta užitého umění a designu University J. E. Purkyně / fotografie / Ústí nad Labem
2001 -2002 Hampstead garden suburb collage / keramika / Londýn
Výtvarný obor: fotografie, grafika, keramika, malba, kresba
Žije a tvoří v Litoměřicích a Karlových Varech
Marián Beneš - limitované edice obrazů
Na přelomu tisíciletí stál u dynamického přerodu analogové fotografie do digitálního procesu tandem Vojtěchovský—Beneš. V této knize je skrze tvůrčí práci a teoretickou reflexi zkoumán vliv nových technologií na tradici oboru i na nastupující generaci mladých autorů, kteří na tuto dvojici navázali.

Publikace obsahuje mimo jiné nejúplnější sebraný soubor statí prof. Miroslava Vojtěchovského věnujících se komunikaci a myšlení obrazem a texty o scénologii obrazu i práci s barvou v digitálním prostředí dr. Mariana Beneše. Prostřednictvím ukázek prací pedagogů, studentů a absolventů ateliéru Aplikovaná a reklamní fotografie FUD UJEP kniha naznačuje možné způsoby vývoje soudobé vizuální tvorby.
Kata Musatová - limitované edice obrazů
NECHTE SE INFORMOVAT
Nenechte si ujít žádnou novinku nebo akci, které pro vás pravidelně připravujeme. Přihlašte se k odběru našich novinek, které vám budeme pravidelně posílat emailem.
Automaticky získáte slevu
10%
na první objednávku
Slevový kód obdržíte emailem po úspěšné registraci
Děkujeme za vaši registraci.
Nezapomeňtě zkontrolovat vaši emailovou schránku, zaslali jsme vám slevový kód na první objednávku.
Letní provoz naší firmy

z důvodu většího počtu dovolených zaměstnanců v letních měsících bude v některých dnech provoz našich provozoven omezen.

Výroba a eshop bude fungovat bez přerušení. Jako obvykle nás zastihnete na telefonu nebo emailu.
Ohledně osobní návštěvy si ale prosím domluvte schůzku.

Můžete se ozvat na email info@pictoart.cz nebo telefonicky na +420 272 272 220. Děkujeme.
fisting-blog.org